Чи існує межа науково-технічного прогресу? [TED-Ed]Багато поколінь вважали, що вони вже досягли вершини технічного прогресу. Проте, якщо озирнутися назад на 100 років, технології, які ми вважаємо цілком очевидним сьогодні, видавалися б неймовірною магією. То чи буде такий момент, коли ми досягнемо фактичної межі науково-технічного прогресу? І якщо так, то наскільки близько ми до цієї межі зараз?

Наша сторінка:
Канал “Цікава наука”:

Оригінальне відео:
Канал TED-Ed:

(Visited 9 times, 1 visits today)
Чи існує межа науково-технічного прогресу? [TED-Ed] обновлено: Январь 14, 2019 автором: admin

You might be interested in

Comment (8)

  1. А щоб говорити про інопланетян, спершу треба дати визначення, що таке Життя. Бо свідомість чи розум – це теж поняття відносні (наша свідомість може бути лише програмою).

  2. Дякую, доволі інформативно. Навіть не першого типу.. ех, скільки ж ще роботи попереду.

  3. Як сказав би Річард Фейнман, а для чого "why?", і що ви збираєтеся робити з усім цим, коли ви не знаєте чим зайняти себе в п'ятницю вечором? Спочатку розберіться зі скукою!!!!

  4. Ндя. Я думаю окрім шкал Кардашова і Барроу є ще кілька шкал. Наприклад ефективність витрачання енергії. І ще шкали, про які нам досі невідомо, бо наука ще не вивчила ті площини в яких цивілізація може розвиватись, так само як колись людство уявлення не мало про можливість використання атомної енергії, та можливість створення мікросхем і у майбутньому нанороботів (якщо це вдасться). Відповідно оцінити межі розвитку прогресу наразі неможливо, бо математично їх можна порівняти з безкінечністю.

  5. А що якщо ми є мікросвітом для гігантських людей, які більші за нас в 1X72 степені?

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *