Чи зможемо ми вижити в тривалій космічній подорожі [TED-Ed]

Тривала подорож в космосі для організму людини не минає безслідно: в невагомості сповільнюється ріст м’язів і кісток, а високі дози радіації призводять до незворотних мутацій. У міру того, як ми все частіше думаємо про еру космічних польотів, передл нами постає важливе запитання: «Навіть якщо ми і покинемо навколоземну орбіту, то чи зможемо адаптуватися до екстремальних умов космосу?»

Текст читав Михайло Карпань.
Субтитрування: Ганна Пахолок.

Сайт: https://cikavanauka.org
Оригінальне відео: https://www.youtube.com/watch?v=upp9-w6GPhU
Канал TED-Ed: https://www.youtube.com/TEDEducation
Урок: Ліза Ніп. Анімація: Бассам Курдалі.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Чи зможемо ми вижити в тривалій космічній подорожі [TED-Ed] обновлено: Январь 5, 2019 автором: admin

You might be interested in

Comment (11)

  1. ми зможемо вижити в тривалій космічній подорожі

  2. з великим задоволенням слухаю українською

  3. радіація, гравітація… ех, мені б ваші проблеми. Я тут думаю в який колір пофарбувати свій космічний корабель: червоний чи білий?

  4. Цікава наука, дякую Вам за відео! Дуже цікавий канал! Чи не підскажете як називається музика в відео ( аж над-то сильно вона мені сподобалася)? Дякую!

  5. В очевидь це думки вчених та їх кураторів зі Сполучених Штатів, це вони просять зменшити кількість обмежень на дослідження, бо ті дійсно стримують розвиток знань. В Україні, мені здається, інша проблема – це саме розвиток науки, кількість самих досліджень, забезпечення науковців та розробок. Ну, а головне – це втілення сучасних досягнень.

  6. А ви чули як генні інженери вилікували… еееее… ну цей, як його там… Коротше, стандартний виступ "Майбутнє завтра", як в Діснейленді, розходимося.

  7. Мені здається, наразі більшою проблемою є мала швидкість кораблів, а не радіація. Бо якщо буде можливість пролетіти за кілька місяців-років то до сраки ті побічні ефекти, але летіти тисячі років неприпустимо довго навіть для людей з імунітетом від радіації й мікрогравітації.

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *