Наскільки небезпечними є вакцини [MinuteEarth]Відео профінансоване адвокатом Сергієм Гулою, спільнотою «Батьки проти вакцинації і здорового глузду», фондом Сороса а також ГО «медичні сестри краще знають». Ролик було змонтовано під дулом пістолета з гравіруванням «вдаримо геноцидом по українцях» (пістолет тримала сама Уляна Супрун).

✅Текст читав Максим Саранчук.
✅Переклад, редагування, субтитрування, монтаж: Віталій Шевчук.

❕Підтримайте “Цікаву науку” на
Facebook:

© Оригінальне відео:
© Канал MinuteEarth:
© Script Writer: Kate Yoshida. Script Editor: Emily Elert. Video Illustrator: Omkar Bhagat. Video Director: Emily Elert. With Contributions From: Alex Reich (twitter:@alexhreich), Henry Reich, Peter Reich and Ever Salazar.
© With Contributions From: Ever Salazar, Henry Reich, Alex Reich, Peter Reich, David Goldenberg
© Музика у заставці: PATSYKI Z FRANEKA (з дозволу авторів).
#cikavanauka #ЦікаваНаука #WatchUA

References:
Alecca, J. (2015, March 31). Measles vaccinations jump after scare, public dialogue. Seattle Times.
Bohlke, K., Davis, R.L., Marcy, S. M., Braun, M. M., DeStefano, F., Black, S.B., Mullooly, J.P., Thompson, R.S. (2003). Risk of Anaphylaxis After Vaccination of Children and Adolescents, Pediatrics, 112, 815-820.
Center for Disease Control (2015, August 17). Vaccines and Immunizations: Possible Side-effects from Vaccines.
Chen, R.T. (1999). Vaccine risks: real, perceived and unknown. Vaccine, 17, S41–S46.
Kimmel, S. R. (2002). Vaccine Adverse Events: Separating Myth from Reality. American Family Physician, 66, 2113–2120.
National Safety Council (2015). Injury Facts.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Наскільки небезпечними є вакцини [MinuteEarth] обновлено: Сентябрь 11, 2019 автором: admin

You might be interested in

Comment (26)

 1. Потрібно проводити вакцинацію добровільно і видавати документ про отримання щеплень, а всі хто відмовляються, повинні отримати максимальну кількість проблем на роботі, у дитсадку, у школі, у побуті повинні бути позбавленими соціальної допомоги, субсидій і хай собі насолоджуються життям.

 2. Одразу скажу , що я за вакцинацію . Цікавить , чому не вакцинованих не пускають до школи . Не вакцинований не значить ,що інфікований . Я вакцинований ві віспи , мій син ні , не вже це означає , що ві несе мені не безпеку ?

 3. Ні,ми не боїмося вакцинації, ми боїмося страшної корупції в цій сфері, а це вже вакцини прострочені, і з неправильними умовами зберігання, отже неякісни

 4. Цікаво, що декілька разів було повторено, що вакцинація для здорової людини, але де ж ви бачили сьогодні здорових людей?

 5. https://youtu.be/FqxXovO64Eo
  Чекніть трошки контенту, якщо не важко то підтримайте лайком ) вам не важко, нам приємно))

 6. ,,Рівень вакцинування зріс у 4 рази'' то який же низький він бу спочатку?! Страшно жити серед таких безвідповідальних людей.

 7. Крім того, ті хто питають "нащо щеплення, якщо ніхто не хворіють" чомусь не знають, що збудники хвороб можуть жити не тільки в хворих людях. Щось може переноситись людьми без захворювання, щось переносять тварини (теж не обов'язково хворі), а щось і взагалі зустрічається вільному стані в ґрунті, на рослинах чи будь-де.

  Звісно, там збудника набагато менше, ніж в хворій людині. І саме тому при зустрічі з таким маленьким джерелом інфекції вас захистить імунітет від вакцини, а якщо закрити в приміщенні з кількома хворими – ніякий імунітет не витримає, просто тому що ніяка дамба не втримає цунамі.
  Але без щеплення, без імунітету до збудника, вам може вистачити і пари-трійки клітин збудника на суничці в лісі.
  Ви їх радушно приймете в себе, розплодите і понесете іншим людям вже цілу купу.

 8. Це репост, хоча у вас можна все на репост.

 9. Дякую за потрібне і корисне відео! Ковток здорового глузду!

 10. Дякую! Було дуже цікаво Вас слухати!) Нехай щастить!

 11. Чому ви боїтесь невакцинованих людей якщо вакцина це ваш захист?

 12. Якщо зомбі не існує то хто робе вакцини?

 13. По перше відео має в собі елементи маніпуляції, оскільки застосовуються порівняння не пов'язані безпосередньо з темою, але мають вражаючі жахливі приклади(хіміотерапію, і т.п.) які ніяк не пов'язані з впливом вакцини, але жахають глядача. По друге, стосовно вакцинації домашніх тварин питань не виникає. І в мене особисто теж. І ось тут найцікавіше!!! в 90% випадків медицина може передбачити негативні наслідки! Але не робить цього…..
  В результаті батьки, в будь-якому випадку, залишаються сам на сам зі своєю бідою, лише завдяки благочинним організаціям і титанічним зусиллями батьків, діти яких постраждали внаслідок вакцинації, в цих дітей з'являється примарний шанс якось прожити своє життя…. Тому в мене питання – якщо батьки дбають про гармонійний розвиток організму дитини, забезпечують усім необхідним для протистояння загрозам, вірогідність отримання тяжких наслідків від хвороб проти яких вакцинують знижується в рази! А на ймовірність отримати каліцтво через недолугість наши педіатрів не змінюється.
  Скажіть будь ласка, як за таких умов прийняти рішення про вакцинацію дитини, при умові, що сім років працював з постраждалими подібних дій?!

 14. Якщо зомбі не існує, тоді хто дивиться 1+1 ?

 15. Деякий час тому з жахом дізнався, що і в моєму оточенні є люди з антивакцинальними поглядами… Просто шок. Відео дуже актуальне, матиму, що скинути тим, кому треба вправляти мізки, дякую.

 16. в наш час деякі люди бояться вакцину проти віспи більше ніж саму віспу, хоча ця хвороба вбила 500 млн. людей. От такий от парадокс!

 17. Ви програли!
  Variola Major вбила всіх своїх носіїв. Деякі люди вижили

 18. Ви, теж зайшли в коментарі, щоб подивитися на обурення антивакцинаторів?

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *