Парадокс близнюків. Початок [MinutePhysics]

Це відео про знаменитий парадокс близнюків, який, на перший погляд, свідчить про недоліки в спеціальній теорії відносності Айнштайна (Ейнштейна), але легко вирішується, якщо скористатись фізико-логічним способом “обертання або повороту” часу.

Рекомендуємо також переглянути ролик про загальні відомості про спеціальну теорію відносності: https://www.youtube.com/watch?v=95ZeOFYFcUk

Це наша чергова спроба заповнити вакуум в сфері україномовного науково-популярного відео.
Конструктивна критика і побажання вітаються.
Будемо щиро вдячні за перегляд на нашому каналі “Цікава наука” в youtube: https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ

Ролик перекладено на добровільній основі з освітньою метою студією “Цікава наука”.

Канал “Цікава наука”: https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ

This video is about the famous “Twin paradox” of special relativity, and how time can appear to be faster for two different observers at the same time.

Оригінальне відео: https://www.youtube.com/watch?v=Bg9MVRQYmBQ
Канал Minute Physics: https://www.youtube.com/user/minutephysics

(Visited 6 times, 1 visits today)
Парадокс близнюків. Початок [MinutePhysics] обновлено: Январь 1, 2019 автором: admin

You might be interested in

Comment (4)

  1. На відео автор викривлює вісь часу. Відносно чого він її викривлює? Це не можуть бути вісі x, y, чи z. Це якась нова, п'ята вісь відліку?

  2. Взагалі-то, на початку століття не могли визначити що Земля обертається за допомогою інтерферометра, тому і вирішили що ефіру не існує. А зараз цей ефект використовується в гіроскопах. Двох кілометровий лазерний інтерферометр спокійно детектує обертання Землі, але прихильники ТО вигадують різні маніпуляції з часом щоб пояснити цей феномен, відсутність якого стала основою ТО.
    http://www.popsci.com/technology/article/2011-12/worlds-most-stable-ring-laser-taking-first-direct-measurements-earths-rotation
    Якщо допустити що ефір існує, то ніякого парадоксу близнюків не виникає. А наявність ефіру доводиться дуже просто — Всесвіт нескінченний у всіх вимірах, і в масштабі також, так що в будь якій його точці є нескінченна кількість нескінченно малих часток, десь більше, десь менше, але вони є усюди.

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *