Вода з бульбашками [GetAClass]Цикл перекладів та озвучень відео з фізичними експериментами від GetAClass.

Тіло, яке плавало у воді без бульбашок, у воді з бульбашками може потонути. Цей дослід можна виконати і у зворотний бік, насипаючи у воду свинцевий дріб і змушуючи спливти потонуле тіло.

Дане відео створене командою GetAClass: www.getaclass.ru
Канал GetAClass:
Адреса оригінального відео:

Команда “Цікава наука” безмежно і щиро вдячна GetAClass за надане нам право перекладати і озвучувати їх відео українською.

Наша сторінка: facebook.com/CikavaNaukaStudio/
Наш канал: youtube.com/c/Цікаванаука

(Visited 6 times, 1 visits today)
Вода з бульбашками [GetAClass] обновлено: Январь 5, 2019 автором: admin

You might be interested in

Comment (8)

  1. Интересный сюжет! Спасибо. Успехов. Если русские подписи остались – так и хорошо. Не китайские же. Для образования круто. Концовка ролика тже забавна.

  2. Якби ще без написів московською балачкою, було б взагалі супер. До речі, українською мовою так не кажуть "плаваюче яйце". Найпростіша заміна – яйце, що плаває (в даному контексті буде "що плавало" (оскільки далі по сюжету воно потонуло)).

  3. Ребята, хвосты у роликов срезайте и ставьте ту простую концовку, которая стоит в нынешних роликах. Так будет лучше, однозначно. И спасибо вам ещё раз!

  4. Крутий контент

  5. позиціонуєте себе як україномовний канал?
    на мою думку, вас хотять дивитись саме за це. україномовність як альтернатива російськомовному контенту. тож бажано, щоб її там не було чутно, і видно.

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *