Який наркотик найнебезпечніший у світі [AsapScience – Kurzgesagt]

Безпечних наркотиків не існує. До цього класу речовин відносять велику кількість сполук, здатних викликати у людини фізичну і психічну залежність. То який же наркотик є найнебезпечнішим?

✅Текст читав Miriam Dragina (за сприяння студії “Горизонт”)​.
✅Субтитрування: Hanna Leshchenko.
✅Переклад, редагування, корекція, монтаж: Віталій Шевчук.

❕Підтримайте “Цікаву науку” на https://www.patreon.com/CikavaNauka
Facebook: https://www.facebook.com/CikavaNaukaStudio

Це ж відео на каналі: https://www.youtube.com/watch?v=vbWmSC0o64k
© Оригінальне відео: https://www.youtube.com/watch?v=qS6LoRYUdhw
© Канал Kurzgesagt: https://www.youtube.com/user/Kurzgesagt
© Канал AsapSCIENCE: https://www.youtube.com/user/AsapSCIENCE
© Музика у заставці: PATSYKI Z FRANEKA (з дозволу авторів).
#cikavanauka #ЦікаваНаука

(Visited 11 times, 1 visits today)
Який наркотик найнебезпечніший у світі [AsapScience – Kurzgesagt] обновлено: Декабрь 22, 2018 автором: admin

You might be interested in

Comment (19)

 1. 2:57 Не "с тих пір", а відколи або відтоді залежно від контексту.

 2. Подивився Який наркотик найнебезпечніший у світі. Дякую вам.
  У нас алкоголізм це справді велика проблема.

 3. монотонно зачитуєте текст, стає нудно по ходу перегляду. більше життя!

 4. на мою думку самий небезпечний (УМОВНО!!!) є опіум із маку. за часів моєї педіатричної практики я бачила багато родин, де батьки були опіатними наркоманами, і мене навіть дивувало, що у них народжувались інтелектуально нормальні діти і вад не було. Не рахую синдром відміни після народження, таких було багато, всі вони пройшли дитяче відділення. Не знаю наскільки ці діти мають ризики стати наркоманами. дійсно не знаю. Що стосується батьків, то вони жили довго, були такі що мали стаж більше 15 років наркоманії. Помирали від передозування або інфікування і побічних дій тих препаратів, які використовувались під час кустарного виготовлення "ширки", часто користувались одним шприцом, передаючи свої хвороби іншим. деякі гинули від самого способу життя, напівкримінального, тому що наркотик потребує грошей. Зараз наркотики стали синтетичними і бідні діти гинуть інколи з першого використання і часто вже через 3 місяці або гинуть, або стають інвалідами. перестають ходить і мають розумові розлади. Але самий фізіологічний наркотик є не синтетичний опіум. В нього є корисні терапевтичні властивості які медицина використовує в своїх цілях. Зловживання є небезпечним.

 5. Дивний критерій оцінки небезпечності наркотику. 🙂 Спочатку вони намагаються розповісти який наркотик потенційно більш небезпечний для людини що її вживає, а потім розповідають. що то все фігня, бо насправді найнебезпечніший нароктик, це той, який найпоширеніший і пофіг, що він відносно небезпечний, але враховуючи кількість людей які його вживають (а алкоголь п’ють в мільйони разів більше людей ніж вживають героїн), він викликає найбільше жертв. 🙂 Що маємо в результаті? Відео – гівно і ніфіга не наукове, а якесь пропаганадистьське швидше.

 6. Видиво Який наркотик найнебезпечніший у світі отримало вподобайку від мене.

 7. Насамперед я подивився рекламу, а вже потім Який наркотик найнебезпечніший у світі. Тримайте вподобайку !

 8. Я подивився Який наркотик найнебезпечніший у світі. Дякую вам.

 9. Найнебезпечніший той, який здається нешкідливим і його починають вживати. Спочатку може здатися, що ніяких наслідків немає, але з часом деструктивні дії наркотиків впливають на організм.

  Прикро, що у нас так мало батьків пояснюють це дітям. Адже несприйняття наркотиків прямо корелює з обізнаністю людини.

  Дякую за цікаву науку в такій соціально важливій темі!

 10. 17 літрів на людину? Ну вибачайте, такий показник був досягнений пару разів в минулому Білоруссю і Росією (ми тоді також задніх не пасли), але останніми роками цей показник зменшився (хоча, бояришник точно не рахують). Коротше, стандартна ліва тема і аргументація.

 11. Давайте декриміналізуємо наркотики. Зараз 10-тикласники на ничку пиво потягують, самі ушлі – горілочку. На наркотиках – незначний відсоток. А тоді наркотики ввійдуть в легальне поле і сприйняття – і підлітки почнуть торчати на ничку. А які будуть відкриті можливості для легальної і умовно-легальної реклами наркотиків! І звісно цільова група – діти. Бо їх найлегше обманути і підсадити на "кайф". Втім не перейматесь. Коли ми вимремо, то мусліми займуть територію. У них більше волі до життя, більше дітей, більше здорового глузду. А в нас – воля до смерті.

 12. Фентаніл не наркоти, а наркотичний аналгетик. Героїн також колись використовувалияк лз

 13. Дякуємо!

  Не дивно, що у педофюрера Путлера після стількох ін'єкцій ботокса повністю знесло кукуху. 🙂

 14. У нас алкоголізм це справді велика проблема.

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *